Kontenery

Kontenery biurowe – Funkcjonalne biuro w dowolnych warunkach

Decydując się na kontener biurowy, otrzymujemy nie tylko funkcjonalne miejsce pracy, ale również przestrzeń do wypoczynku dla pracowników oraz ewentualnych gości. Nowocześnie zaprojektowana przestrzeń umożliwia na stworzenie praktycznego biura w dowolnych warunkach oraz jest wizytówką firmy, świadczącej o jej wiarygodności.

Optymalne wymiary sprawiają, że kontener może być w pełni funkcjonalnym miejscem pracy. Jego zaletami w porównaniu do tradycyjnego budownictwa są nie tylko niższych kosztów jego użytkowania, ale również możliwość jego szybkiego montażu w najbardziej odpowiednim miejscu.

Kontenery biurowe wyróżniają się solidnym wykonaniem opartym na silnej, stalowej ramie. Dzięki KRYJAN – MARWAL stworzenie mobilnego biura jest w zasięgu możliwości praktycznie dla każdej firmy.

Budynki modułowe. Nowy wymiar budownictwa

Budynki modułowe są innowacyjnym rozwiązaniem, które zdobywa coraz szersze grono zwolenników i użytkowników. Dzięki najnowszym technologiom produkcji można uzyskać funkcjonalne przestrzenie użytkowe w bardzo krótkim czasie. Wybierając takie rozwiązanie można sporo zaoszczędzić – cena za 1 metr kwadratowy jest nawet kilkukrotnie niższa w porównaniu do tradycyjnych budynków. Budynki modułowe doskonale sprawdzają się przy tworzeniu obiektów handlowych, obiektów mieszkalnych, pomieszczeń biurowych czy też małej gastronomii. Przy tworzeniu tej formy mobilnej zabudowy stosujemy materiały najwyższej jakości, które zapewniają solidność i trwałość naszych rozwiązań. Zatem nie trzeba się obawiać o bezpieczeństwo czy wytrzymałość naszych konstrukcji.

Kontenery budowlane.Funkcjonalne zaplecze budowy

Oferowane przez nas kontenery budowlane umożliwiają stworzenie wygodnego i praktycznego zaplecza budowy. Ich największą zaletą jest ich mobilność oraz tymczasowy charakter. Z kontenerów tych użytkownik korzysta tylko wtedy, gdy je potrzebuje. Po zakończeniu budowy można je zdemontować i przetransportować na inne miejsce. Nasze kontenery budowlane są wykonane z solidnych materiałów o wysokiej jakości oraz spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kontenery socjalne.Funkcjonalne miejsce do zamieszkiwania

Kontenery socjalne można ustawiać w dowolne konfiguracje tak, by w pełni odpowiadały na potrzeby zamieszkujących je osób, stając się możliwie wygodnym lokum.Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz odpowiednich technik zabezpieczeń, czyni je jak najbardziej komfortowym, a jednocześnie bezpiecznym miejscem zamieszkania. Dzięki optymalnym wymiarom można dowolnie zagospodarować kontener.

Podstawowa konstrukcja bazująca na stalowej ramie umożliwia tworzenie różnorodnych konfiguracji oraz piętrowych kompleksów. Łatwość ich montażu wraz ze sporą mobilnością pozwala na wykorzystanie kontenerów socjalnych wszędzie tam, gdzie mogą okazać się potrzebne.

Kontenery sanitarne

Nasze kontenery sanitarne są konstruowane według najwyższych standardów sanitarnych, co zapewnia łatwe utrzymanie w nich higieny, czystości oraz bezpieczeństwa. Znajdują one szerokie zastosowanie podczas organizacji różnorodnych imprez, na placach budowy czy kempingach. Dostosowujemy wymiary oraz wyposażenie kontenerów sanitarnych tak, aby jak najlepiej spełniały swoją rolę. Dzięki indywidualnej aranżacji, zapewniona jest wygoda oraz wysoki standard użytkowania.

Kontenery mieszkalne

Oferowane przez nas kontenery mieszkalne zapewniają wyjątkowy standard dzięki ich solnej konstrukcji oraz komfortowym wnętrzom. Szczegółowe ich rozwiązania są dostosowane wymagań użytkownika, ta aby były w pełni funkcjonalne. Dzięki możliwości dostawiania dodatkowych kontenerów przestrzeń użytkową można powiększyć oraz modyfikować w dowolny sposób.

Stróżówki i portiernie.Gwarancja komfortu dla pracowników

Na osiedlach, placach, parkingach – właśnie tam można znaleźć nasze kontenery, służące jako pomieszczenia dla pracowników służb ochrony. Mając na uwadze fakt, że pracownicy spędzają w nich ich wiele godzin, dlatego (pomimo niewielkiego metrażu) nasze stróżówki i portiernie są niezwykle wygodne oraz funkcjonalne. Dostosowujemy ich rozmiary i wyposażenie do indywidualnych potrzeb oraz do rodzaju wykonywanych czynności. Nasze kontenery są najwyższej jakości i dlatego spełniają wszelkie normy.

Kontenery „eventowe” dopasowane do każdego rodzaju wydarzenia

Biorąc pod uwagę krótki okres trwania wielu organizowanych wydarzeń, wznoszenie nowych budynków do tego celu z reguły nie ma sensu. Dlatego doskonale w takich sytuacjach sprawdzają się właśnie kontenery, które wyróżniają się szybkością montażu i łatwym transportem. Konstrukcja tych kontenerów oparta jest na stalowej ramie oraz możliwe jest tworzenie różnorodnych układów konfiguracyjnych. Ma to szczególne znaczenie biorąc pod uwagę dowolność aranżacji powierzchni pod każdym względem.

Kontenery gastronomiczne

Kontener specjalnie dostosowany do celów gastronomicznych daje możliwość aranżacji wnętrza tak, aby było one jak najbardziej funkcjonalne, a przy tym zgodne ze wszelkimi standardami sanitarnymi. Wykorzystanie nowoczesnych materiałów ułatwia utrzymanie czystości, która w lokalach gastronomicznych nabiera szczególnego znaczenia.

Dzięki szerokiej gamie dostępnych modyfikacji, przestrzeń użytkową łatwo jest zagospodarować w dowolny sposób, zgodnie ze specyfiką prowadzonej działalności. Szybki montaż, w praktycznie dowolnym miejscu pozwala na używanie tych kontenerów podczas różnorodnych wydarzeń rozgrywających się zarówno w określonym czasie, jak i na stałe.

Budynki techniczne

Kontenery techniczne są wykonane w oparciu o stosowane kontenery morskie. Izolowane są od wewnątrz płytą warstwową z rdzeniem poliuretanowym lub z wełny mineralnej.